  • LS11036-01 Locking Bracket
LS11036-01 Locking Bracket
Material: 2mm & 3mm Stainless Steel Finish: Powder Coated Colour: Red Overall Size: 140mm x 180mm x 110mm Weight: 0.4kg Suits Cormar or Bipolar switch.